У Житомирі – акція протесту: активісти вимагають відмінити святкування Масляної (ФОТО)

У Житомирі – акція протесту: активісти вимагають відмінити святкування Масляної (ФОТО)

Мітингувальники просять владу зважати на політичний стан країни.

На Михайлівській у Житомирі активісти влаштували акцію протесту,  вимагаючи від міської ради відмінити традиційне святкування Масляної 18 лютого. У руках активісти тримають плакати з гаслами: “Сухомлин зневажає героїчне минуле українського народу”, “Сухомлин, для нас ти уМЕР” та інші.

Саме свято планували провести 18 лютого у житомирському гідропарку. Але, за словами активістів, лише під тиском громадськості заходи відмінили.

До слова, саме 18 лютого 2014 року міліція почала штурм, який мав витіснити протестувальників на Михайлівську площу, де стояли «тітушки» облаштовані засобами і зброєю. «Тітушками», сформованими МВС з кримінальних елементів, контролювалось перехрестя вулиць Володимирської та Великої Житомирської. Тут з 18 на 19 лютого пострілами впритул був убитий журналіст В’ячеслав Веремій. На місці вбивства журналіста ще 8 осіб отримали поранення.

Указ про вшанування 20 лютого пам’яті Героїв Небесної Сотні Петро Порошенко підписав ще 1 лютого 2015 року.

Нагадаємо, що в управлінні культури Житомирської міської ради оголосили тендер на проведення Масляної. У міській раді «передумали» святкувати Масляну 18 лютого. Причина — вшанування подвигу учасників Революції Гідності.

Leave a Comment