В обласній раді приймуть нову програму по боротьбі з корупцією

В обласній раді приймуть нову програму по боротьбі з корупцією

Читатимуть лекції та семінари.

Житомирська обласна рада прийме нову антикорупційну програму на 2019-2020 роки. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті облради.

«Метою Програми є створення в обласній раді ефективної системи запобігання корупції у всіх сферах її діяльності, впровадження механізмів прозорості, доброчесності, зниження корупційних ризиків у діяльності обласної ради», – йдеться у документі.

Серед заходів, спрямованих на боротьбу з корупцією, лекції та семінари для депутатів та державних службовців щодо знання антикорупційного законодавства.

Щодо адміністративних заходів, то в обласній раді протягом року планують змінити ряд внутрішніх інструкцій та положень. Зокрема, посилять контроль над використанням матеріальних цінностей у вигляді канцелярських товарів та паперу тощо.

Недоброчесність при заповненні депутатами облради електронних декларацій, боротьбу із якою розробники програми вважають пріоритетною, планують подолати за допомогою тренінгів та навчань.

Нагадаємо, що мера Новограда-Волинського суд визнав винним у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією. Житомирянин заявив про корупцію при оновленні вивісок на фасадах будівель у центрі міста.

Leave a Comment