Житомирянин заявив про корупцію при оновленні вивісок на фасадах в центрі міста

Житомирянин заявив про корупцію при оновленні вивісок на фасадах в центрі міста

Просить відреагувати прокуратуру.

Житомирянин заявив про корупційну складову, яка, за його словами, присутня при виготовленні вивісок у центральній частині міста. Зокрема, чоловік стверджує, що усіх підприємців «відправляють» у конкретну фірму. Відповідну електронну петицію оприлюднили 23 січня. Триває збір підписів.

«У Житомирі було прийнято єдині стандарти розміщення вивісок на фасадах центральних вулиць міста. Для заміни вивіски потрібно розробити проект фасаду, погодити його та виготовити вивіску. Проблема в тому, що при виготовлені проектної документації рекомендують звертатися в конкретну проектну організацію (звернення в іншу не забороняється, але повідомляється, що не гарантується ,що проект буде погоджений) В даній ситуації прослідковується корупційна складова. Зараз в місті активно оновлюються зупинки, електронні та не електронні табло на зупинках, мафи, туалети. Цікавим фактом , є те що організації, які розробляють проектну документації для вивісок, виробляють самі вивіски , виготовляють нові зупинкові комплекси, електронні та не електронні табло на зупинках, мафи, туалети – виготовляє одна організація , або пов’язані. В даній ситуації прослідковується корупційна складова. Так як кошти за які оновлюються вказана частина інфрастуктури міста – це податки житомирян просимо Прокуратуру та інші відповідальні органи провести перевірку на надати звіт для громадськості», – написав автор петиції Іван Шевченко.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради. Електронні петиції повинні стосуватися питань, які відносяться до повноважень та компетенції міської ради.

Нагадаємо, підприємці тепер не зможуть обирати на власний смак вивіски для магазинів. Житомиряни просять заборонити «російськомовну» рекламу.

Leave a Comment