В області тварини покусали 1 239 людей. З них 28 тварин хворіли на сказ.

В області тварини покусали 1 239 людей. З них 28 тварин хворіли на сказ.

Це лише зареєстровані випадки.

У Житомирській області станом на 1 вересня зареєстрували 1 тис. 239 випадків укусів людей тваринами. Про це повідомила прес-служба управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

«За даними Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, станом на 1 вересня поточного року в області зареєстровано 1 тис. 239 випадків укусів тваринами людей. Всього виявлено 28 тварин, хворих на сказ: 13 лисиць, 12 котів, 1 собака, 1 єнотоподібний собака, 1 ВРХ (велика рогата худоба)», – йдеться у повідомленні.

Наразі управління охорони здоров’я облдержадміністрації замовило у Міністерстві охорони здоров’я України 5 тисяч доз вакцин проти сказу, але їх поки немає.

Залишки минулорічної вакцини проти сказу є лише у Ружинському, Романівському, Радомишльскому, Любарському, Ємільчинському, Баранівському, Коростишівському  районах та Коростені. У Житомирі  ця вакцина наявна тільки  у ЦМЛ № 1 (16 доз для ревакцинації).

До слова, у Малинському та Попільнянському районах взагалі відсутні вакцини від сказу. Загалом в центральних, районних, міських лікарнях області є 805 доз антирабічної вакцини.

Нагадаємо, що нещодавно 46-річного жителя Овруцького району під час збирання грибів вкусила отруйна змія. У Малині скажений кіт накинувся на жінку та покусав її.

Leave a Comment