В області уже створено дев’ять опорних шкіл. Далі буде

В області уже створено дев’ять опорних шкіл. Далі буде

На Житомирщині триває реформування освіти.

У Житомирській області активно реформують загальну середню освіту. На даний час створено дев’ять опорних шкіл, і це – далеко не межа. Відповідно до плану опорний заклад планується створити в кожному районі та ОТГ. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Останні роки показали, що кількість учнів у сільських малокомплектних школах стає все менша. Навчальні корпуси побудовані ще в 90-і роки і потребують капітальних ремонтів. Рівень знань у дітей також не на достатньому рівні, оскільки не вистачає педагогів та якісної матеріально-технічної бази, що стало видно по результатам ЗНО у цьому році», – повідомив начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Вадим Калінін.

Опорні школи, створені на базі кращих загальноосвітніх навчальних закладів  району, будуть відремонтовані, оснащені необхідним інвентарем для навчання та відпочинку, у тому числі новими кабінетами фізики, хімії. Навчати дітей будуть кваліфіковані викладачі. Кожна опорна школа буде мати свої філії.

Нагадаємо, житомиряни допомогли майже 50 дітям з Радомишльського району зібратися до школи. Під час благодійної акції небайдужі приносили усе необхідне для навчання. А чотирьом дітям вручили шкільні комплекти під час заходу.

Leave a Comment