8 безробітних жителів області претендують на одне вільне робоче місце

8 безробітних жителів області претендують на одне вільне робоче місце

Чисельність безробітного населення росте.

У І півріччі 2016 року ситуація на ринку праці залишається напруженою та характеризується скороченням зайнятості та зростанням безробіття. Про це повідомили у регіональному центрі зайнятості.

 У Житомирській області чисельність безробітного населення у I кварталі 2016 року, порівняно з  I кварталом минулого року, збільшилась та становила 68 тис. осіб. Значним залишається дисбаланс між попитом та пропозицією на ринку праці.

«У липні на 1 вільне робоче місце претендували 8 безробітних. Серед працівників фінансової та страхової діяльності – 41 особа; серед працівників постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 26 осіб; працівників сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства – 15 осіб; інформації та телекомунікації – 15 осіб; працівників добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 13 осіб», – йдеться у повідомленні.

Рівень безробіття в області за перше півріччя збільшився з 11,8 % до 12,5 % (у цілому по Україні 9,9 %). Найнижчий рівень безробіття спостерігався у Одеській (6,4%), Харківській та Київській (по 7,2%) областях та місті Києві – (7,1%), а найвищий у Тернопільській, Кіровоградській, Волинській (по 12,9%), Донецькій (14,8%) та Луганській (16,7%) областях.

Нагадаємо, зарплати чиновників: секретар міської ради – 25 тисяч, заступники по 22 тисячі. Стало відомо, на скільки зросли статки перших осіб облради у 2015 році.

 

Leave a Comment