В області з початку року поліцейські взяли на облік майже півтори тисячі домашніх тиранів

В області з початку року поліцейські взяли на облік майже півтори тисячі домашніх тиранів

З них 135 жінок.

На Житомирщині з початку року на обліках взяли майже півтори тисячі сімейних дебоширів.  Про це повідомили у відділі комунікації поліції області з посиланням на інспектора відділу управління превентивної діяльності ГУНП Лідію Бойчук. 

“З початку року до поліції надійшло 3 тисячі 178 заяв, пов’язаних з домашнім насильством, 19 з них зробили діти. Після перевірки отриманої інформації, а також у ході інших заходів поліцейські  взяли на облік як сімейних дебоширів 1 тис. 420 осіб (з них 135 жінок). До адміністративної відповідальності було притягнено 3142 особи. У 17 випадках, де були зафіксовані факти систематичного насильства, розпочато кримінальні провадження за ст. 126-1 (Домашнє насильство) ККУ”, – повідомила Лідія Бойчук.

За її словами, для більш оперативного відпрацювання таких повідомлень впроваджуються проект «ПОЛіція проти НАсильства». Спеціально підготовлені мобільні групи реагування на факти вчинення домашнього насильства запрацюють в області уже з липня 2019 року.

Нагадаємо,59-річний житомирянин вчинив насильство сексуального характеру над маленькою дівчинкою. У Новоград-Волинському районі поліцейські зафіксували майже 600 фактів родинного насильства. 

Leave a Comment