В області за вересень народилися 917 дітей. Кожному обіцяють пакунок малюка

Цьогоріч у вересні народилося більше 900 дітей по всій Житомирській області. Для кожної дитини є пакунок  малюка, який вже надійшов до органів соціального захисту населення. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«За повідомленням інформаційно-аналітичного центру управління охорони здоров’я ОДА, у вересні на Житомирщині народилося 917 дітей. Кожен новонароджений повинен отримати пакунок малюка, який видається батькам в якості разової натуральної соціальної допомоги. У пакунку 25 речей необхідних при народженні дитини, а також інформаційні буклети для батьків по догляду за немовлям», – йдеться у повідомленні.

Пакунки малюка є для кожної новонародженої дитини в області за цей період. Адже за інформацією департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА, станом на 16 жовтня 2018 року отримали 1 тис. 562 пакунки маляти. Тобто цих комплектів речей має вистачити для всіх тих, хто не отримав їх при виписці, та для тих, хто виписуватиметься найближчим часом.

Нагадаємо, що батьки новонароджених діток, які при виписці не отримали пакунок малюка, отримають його за місцем проживання. Для цього ще у пологовому потрібно написати заяву на отримання такої соціальної допомоги за вказаною адресою.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *