В області з’явився професійний волейбольний клуб. Стали відомі прізвища гравців

У спорткомплексі «Динамо» 3 жовтня презентували волейбольний клуб «Житичі», який представлятиме нашу область на всеукраїнському рівні. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

Команда була створена три місяці тому завдяки спільним  зусиллям обласної  федерації волейболу, обласної  ради та облдержадміністрації. У складі команди спортсмени з Житомира, Лугин, Ємільчиного та Олевська.

«Всі вони є вихованцями ДЮСШ з районів і міст обаласті. Деякі хлопці професійно грали  у складі команд інших міст України та  за кордоном. Але тепер вони всі гратимуть у складі волейбольного клубу «Житичі» та представлятимуть  на спортивній арені рідну Житомирщину. Перший тренер команди – Сергій Терейковський, тренер – Вадим Кравченко. Директор клубу  – Олександр Гибало», – йдеться у повідомленні.

До слова, у  складі волейбольної команди грають  Ігор Завіруха та Олег Антонюк – вихованці Житомирської обласної школи інвалідів, які вибороли друге місце XXIII Дефлімпійських ігор 2017 року з волейболу у Туреччині.

За волейбольний клуб «Житичі» грають:

 1. Ігор Завірюха – капітан команди, діагональний
 2. Олег Антонюк – зв’язуючий
 3. Дмитро Кузьменко – ліберо
 4. Ігор Кузенко – догравальник
 5. Володимир Мірчев  – догравальник
 6. Іван Черняк – центральний блокуючий
 7. Андрій Король—центральний блокуючий
 8. Дмитро Голуб – догравальник
 9. Артем Омельченко – догравальник
 10. Олександр Кобелянський – діагональник
 11. Сергій Дем’янчук –  центральний блокуючий
 12. Костянтин Іваницький – центральний блокуючий

Нагадаємо, для повноцінного розвитку волейболу на Житомирщині не вистачає фінансування. За останні декілька років житомирські волейболісти показали гарні результати та зарекомендували себе як справжні професіонали. Спортсмени привезли до Житомира три бронзові медалі із чемпіонатів України. Про це «Вголос.zt»розповів тренер національної збірної команди з волейболу, який тренує команду юнаків до 17 років, Вадим Кравченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *