В облраді не помітили порушень умов тендеру на закупівлю газу

Комунальне підприємство по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради не звернуло уваги на порушення умов участі в тендері з боку ТОВ «Житомиргаз Збут». Про це йдеться у рішенні антимонопольного комітету, оприлюдненому на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер на закупівлю 181 тис. кубічних метрів газу комунальне підприємство оголосило 31 січня. Участь у конкурсі взяли 6 підприємств. До другого етапу конкурсу допустили двох учасників — ТОВ «Житомиргаз Збут» та ТОВ «Екотехноінвест». Останнє зареєстроване у Києві, однак його засновником є житель Луганської області Роман Русанов.

Тендерний комітет визнав переможцем житомирську фірму. Адже її пропозиція виявилася майже на 300 тис. грн дешевшою від опонента. Однак результати конкурсу ТОВ «Екотехноінвест» 28 лютого оскаржило у антимонопольному комітеті. Так, підставою до оскарження стала відсутність всіх документів, необхідних для участі у тендері. Зокрема, ТОВ «Житомиргаз Збут» не подало відомостей про кінцевого бенефіціарія підприємства, що вимагалося умовами участі у тендері. Крім того, на думку конкурентів, житомирське підприємство не подало ще ряд обов’язкових документів. Тож антимонопольний комітет визнав це порушенням та скасував рішення тендерного комітету. Переможцем було визнано «Екотехноінвест».

Нагадаємо, що житомирські комунальники придбають газу на майже півтора мільйона. У ПАТ «Житомиргаз» не планують цьогоріч встановлювати безкоштовні лічильники населенню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *