В облраді розпустили фракцію «Солідарність» та створили нову, куди пішли усі депутати БПП

В облраді розпустили фракцію «Солідарність» та створили нову, куди пішли усі депутати БПП

«Рідна Житомирщина»…

Під час засідання 28 сесії обласної ради голова обласної ради Володимир Ширма оголосив заяву фракції Блока Петра Порошенка «Солідарність», в якій мова йде про розпуск  даної фракції  та створення нової. Про це повідомила пресслужба облради.

“Натомість в обласній раді відтепер є нова фракція під назвою «Рідна Житомирщина » у складі 16 депутатів: Олег Дзюбенко,  Сергій Диняк, Юрій Довгополий, Микола Зозуля, Олег Казюк, Ірина Костюшко, Віктор Мельник Степан Нусбаум, Олександр Павлушенко, Руслан Павлюк, Анатолій Подік, Андрій Руденький, Олена Розенблат,  Ігор Сабадаш , Григорій Сташенко, Володимир Ширма. Головою фракції «Рідна  Житомирщина» обрано Степана Нусбаума”, – йдеться у повідомленні.

До слова, в обласній раді депутатський корпус представлений 63 депутатами, з яких 54 депутатів входять до 7 політичних фракцій та 9 позафракційних депутатів.

Нагадаємо, фракція «Батьківщина» у Житомирській міськраді саморозпустилася. Рокіровка від “Самопомочі”: Наталію Чиж позбавили посади голови фракції у міській раді.

 

Leave a Comment