Мер Житомира Сухомлин з трибуни нахамив житомирянину під час сесії

Мер Житомира Сухомлин з трибуни нахамив житомирянину під час сесії

Що думають депутати?

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин нахамив під час сесії житомирянину Максиму Мелешко. Коли він намагався апелювати до слів мера, Сухомлин відреагував фразою «Закрий рот, б…».

Найоперативніше на це відреагували соцмережі. Житомирянин Віктор Борисенко ще вранці 31 жовтня оприлюднив фотожабу, на якій міський голова рве на собі «тєльняшку» і вимовляє згадану вище фразу.

«Вголос.Zt» поцікавилися думкою депутатів з цього приводу. Більшість опитаних вважають таку поведінку Сухомлина неприпустимою.

Депутат Любов Цимбалюк вважає, що міський голова має зберігати обличчя, якою б не була ситуація.

«Він є посадовою особою. Міським головою всіх житомирян, незалежно від того, підтримують вони його чи ні. Така поведінка є неприпустимою для звичайнісінького посадовця, не те що для мера. Тим більше на сесії», – зазначила Цимбалюк.

На питання, чи має мер вибачитися за «емоції», Любов Цимбалюк відповіла, що це має вирішувати для себе особисто міський голова.

«Якщо він вважає, що все нормально і він не перетнув межу, то не має. Але в будь-якому разі це має бути особисте рішення Сергія Сухомлина», – додала Цимбалюк.

Поведінку Сухомлина засуджують і його соратники. Однак списують все на емоції. Голова фракції «Блоку Петра Порошенка» у міській раді Юрій Мойсеєв скидає все на «напружену сесію».

«Безперечно, дозволяти собі таке не може ніхто. Однак треба зрозуміти, що на сесії розглядалося чимало гарячих питань, які дуже емоційно виснажливі. Але, знову ж таки, це ні в якому разі не виправдання такої поведінки», – сказав Мойсеєв.

Депутати Віктор Брокарєв та Олександр Ракович повідомили, що під час інциденту були відсутні у сесійній залі. Однак, на думку Брокарєва, така поведінка однозначно нікому не робить честі.

«Я запізнився на пленарне засідання. Тому пропустив це. Але під час зустрічей із виборцями часто самому доводиться багато чого чути і на свою адресу в тому числі. Втім, знаходжу в собі сили і стримуюся. Хоча подеколи дуже хочеться відреагувати», – поділився Брокарєв.

Олександр Ракович не схотів коментувати інцидент. За його словами, оскільки він не був свідком саме цих подій, нічого не може сказати з даного приводу.

Наскільки така поведінка є припустимою для керівника міста, ми поцікавилися також у політолога Володимира Піньковського.

«На мою думку, міський голова тут був щирим, як ніколи. Він показав справжнє, а не напускне, ставлення до житомирян. Це жаргон його кола. Чи має за це вибачитися він? Однозначно. При чому перед усіма житомирянами, а не перед конкретною особою. Зрозуміло, що це не виправить ситуації. Але бодай трохи збереже обличчя мера», – вважає Піньковський.

Нагадаємо, що Сухомлина, якого привели на протест житомирян, проводжали криками «Ганьба!». Заступник Сухомлина ще місяць отримуватиме зарплату з бюджету.

Leave a Comment