В облраді скасували конкурс на посаду головного лікаря «швидкої»

В облраді скасували конкурс на посаду головного лікаря «швидкої»

На прохання профільного управління.

Конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» скасували. Відповідне розпорядження підписав голова обласної ради Володимир Ширма.

«Розпорядження голови обласної ради від 03.01.2019 № 1 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради визнати таким, що втратило чинність», – йдеться у документі.

Конкурс скасували на прохання управління охорони здоров’я Житомирської ОДА. В управлінні стверджують, що перед тим, як призначати нового керівника, слід привести у відповідність установчі документи.

Ідентичне розпорядження Володимир Ширма видав щодо конкурсу на заміщення посади головного лікаря обласного спеціалізованого будинку дитини.

Нагадаємо, що на початку січня в облраді оголосили про проведення конкурсу на заміщення посад керівників двох медичних установ області. У Мирополі для потреб ОТГ придбають автомобіль «швидкої».

Leave a Comment