В облраді затвердили 37 питань, які розглянуть депутати у ході позачергової сесії

В облраді затвердили 37 питань, які розглянуть депутати у ході позачергової сесії

Сесія обласної ради розпочне свою роботу о 10:00 1 серпня.

Президія обласної ради затвердила перелік питань для розгляду на позачерговій сесії, яка відбудеться 1 серпня. Про це повідомила пресслужба облради. На розгляд позачергової сесії вноситься 37 питань.

«Члени президії узгодили окремі питання та проєкти рішень, зокрема щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. П’ять питань порядку денного сесії стосуватимуться розгляду звернень Державної служби геології та надр України, заради яких і було скликано позачергове сесійне засідання. Ще п’ять питань – це питання користування мисливськими угіддями для громадських організацій. Також депутати розглянули та погодили для розгляду на сесії звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Національної служби охорони здоров’я України щодо якості та доступності первинної медичної допомоги для сільського населення. У зверненні мова йдеться щодо обґрунтованого корегувального коефіцієнта до капітаційної ставки за обслуговування одного пацієнта», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, облрада попросить з державного бюджету більше 7 мільйонів на форум регіонів. Облрада хоче дозволити фірмі з капіталом у 3 тисячі видобувати граніт.

Leave a Comment