В ОДА обіцяють, що після ремонту стадіон «Полісся» вміщатиме майже 6,5 тисяч глядачів

В ОДА обіцяють, що після ремонту стадіон «Полісся» вміщатиме майже 6,5 тисяч глядачів

 Триває монтаж північної трибуни.

На Центральному стадіоні «Полісся» продовжують встановлювати конструкцію для накриття західної трибуни, а також розпочали монтаж північної трибуни. Це дозволить збільшити кількість глядацьких місць до 6,5 тис. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

Із самого початку реконструкції стадіону всі трибуни були демонтовані, крім західної, яку наразі відновлюють.

«Щодо реконструкції північної трибуни, то спочатку ми планували завозити повністю готові конструкції, вартість якої була б десь 5,5 млн грн. Ми дуже довго шукали технічне рішення – і нам розробили проект конструкції, яку ми можемо встановити самостійно. Наразі ми заливаємо бетоном ті конструкції, які будуть на північній трибуні. Вартість її вже із облаштуванням – 4,4 млн грн. Таким чином по-перше, ми економимо кошти, по-друге, економимо час. Адже підрядник обіцяє за 1,5 місяці при наявності всіх матеріалів повністю завершити заливати північну трибуну. Проектна потужність північної трибуни – 1 тис. 490 місць. На західній трибуні у нас буде 5 тис. місць. Тобто загалом стадіон вміщатиме майже 6,5 тис. глядачів», – розповів Ігор Гундич.

Північна трибуна у першу чергу буде використовуватись під час проведення легкоатлетичних змагань. За проектом близько 35 т металу та 280 м куб. бетону буде застосовано для її монтажу. Субпідрядник вже встановив дві перші конструкції західної трибуни і продовжуватиме роботи. Але лише у грудні буде встановлено повністю каркас цієї трибуни, а у січні-лютому проходитиме її оздоблення. Першу домашню гру у 2019 році ФК «Полісся» обіцяють провести на цьому стадіоні. Загалом висота західної трибуни буде 19 м, для її монтажу буде використано 650 т металу.

Leave a Comment