В ОДА розповіли, чому Бунечко відкликав двох кандидатів на голів райдержадміністрацій

Голова ОДА Віталій Бунечко відкликав двох претендентів на посади голів РДА на Житомирщині. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації. Враховуючи позицію громадськості та за ініціативи одного з кандидатів, Бунечко відкликав подання Віктора Шкуратівського та Людмили Заворотнюк на призначення їх головами відповідно Брусилівської та Черняхівської РДА. Зокрема, 4 листопада він направив відповідні листи до Кабінету Міністрів України про повернення документів цих кандидатів без розгляду. 

Уряд 6 листопада скасував рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення Віктора Шкуратівського та Людмилу Заворотнюк.

«Моє рішення про відкликання подання цих кандидатів на посади голів Брусилівської та Черняхівської РДА є виваженим. Цілком підтримую громадськість Житомирщини у тому, що керівником району має бути людина нова і не пов’язана з політичними чи корупційними скандалами. Впевнений, що з тієї кількості заявок, що надійшли до соціального проєкту LIFT, ми оберемо гідних керівників РДА», – прокоментував рішення Віталій Бунечко.

Кандидатури Віктора Шкуратівського та Людмили Заворотнюк були подані для призначення на посади голів Брусилівської та Черняхівської РДА після проходження всіх етапів соціального проєкту LIFT. Провівши співбесіди з цими кандидатами в ОДА, документи було направлено на погодження до Офісу Президента. Віктор Шкуратівський за своїм бажанням відмовився від посади голови Брусилівської райдержадміністрації, про що напередодні попередив керівництво ОДА, власноруч написавши заяву. Рішення щодо відкликання подання про призначення Людмили Заворотнюк головою Черняхівської РДА було прийнято після детального вивчення громадської думки.

Нагадаємо, голова ОДА обрав чиновницю із Києва переможцем конкурсу на посаду директора департаменту регіонального розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *