В Олевську підпалили автомобіль екологів, які приїхали перевіряти лісгосп

В Олевську підпалили службовий автомобіль екологічної служби, на якому інспектори перевіряли місцевий лісгосп на дотримання вимог природоохоронного законодавства. Про це  повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу 23 жовтня.

“Працівники Державної екологічної інспекції Поліського округу виїхали на позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ДП «Олевське ЛГ» на яку державних інспекторів було не допущено. Екологи залишили один із службовий автомобілів на території, яка охороняється і знаходиться неподалік від вищезазначеного лісового господарства, пересіли до іншого екіпажу державних інспекторів і виїхали до лісового масиву здійснювати заходи державного нагляду (контролю), але вночі невідомими особами було вчинено підпал залишеного службового автомобіля. На місце події прибула Національна поліція та зафіксувала факт підпалу. Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу постійно намагаються контролювати законність вирубки та вивезення лісопродукції, але стикаються з проблемою тиску та опору з боку зацікавлених осіб «чорнорубів»”, – йдеться у повідомленні. 

У поліції кажуть, що перевіряють обставини загоряння автомобіля. Попередня правова кваліфікація події – ч.2 ст.194 (Умисне знищення або пошкодження майна) ККУ.

“У рамках розпочатих заходів поліція перевіряє підстави знаходження транспортного засобу на вказаній території та розглядає кілька версій розвитку подій”, – повідомили у відділі комунікації поліції області.

Нагадаємо, у Баранівському районі підпалили авто місцевої жительки. За добу на Житомирщині згоріли два автомобіля.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *