Сухомлина, якого привели на протест житомирян, проводжали криками «Ганьба!» (ФОТО, ВІДЕО)

Сухомлина, якого привели на протест житомирян, проводжали криками «Ганьба!» (ФОТО, ВІДЕО)

Проти АЗС на проспекті Незалежності.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин залишив зустріч із житомирянами, які протестують проти будівництва АЗС на проспекті Незалежності під крики «Ганьба!».

У той час, як житомиряни пікетували облдержадміністрацію, Сухомлин брав участь у засіданні постійної депутатської комісії. Учасники акції прийшли просто на засідання і «запросили» мера на зустріч із містянами. До того з ними вже встиг зустрітися голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.

За словами Бунечка, в облдержадміністрації вже підняли дозвільні документи державної архітектурно-будівельної інспекції. Він додав, що будівництво потрібно зупиняти, але робити це в законний спосіб.

Міський голова сказав, що наразі створена робоча група. Висновки щодо законності чи незаконності будівництва АЗС на проспекті Незалежності вона має надати наступного тижня. Житомирян така відповідь не задовольнила. Вони провели мера під вигуки «Ганьба!».

Нагадаємо, що 8 жовтня Сухомлин пообіцяв житомирянам, що будівництво АЗС на проспекті Незалежності припинять. На звернення житомирян щодо заправки він відреагував через місяць.

Відео дивіться на сайті згодом.

Фото Дмитра САВЧЕНКА.

Leave a Comment