В ОВА запустили інформаційний проект до Дня Української Державності

Управління культури і туризму Житомирської обласної військової адміністрації запустило інформаційний проект до Дня Української Державності. Останній відзначатиметься щороку 28 липня. Про це повідомили у пресслужбі ОВА.

Проект носить назву «#не_фейки_а_факти».

«Він має на меті донесення достовірної інформації про українське державотворення, а не інформаційні фейкові вкиди від російської федерації, що знецінюють нашу багатовікову історію, здобутки та українських героїв на різних фронтах», ‒ йдеться у повідомленні.

В управлінні культури вже виготовили відеоролик до цієї дати. Разом із тим, обласна військова адміністрація закликає всіх охочих долучитися до проекту. Кожен, хто має бажання, може викладати відео у мережі «Фейсбук» із хештегом #не_фейки_а_факти.

«У цих відео розповідайте цікаві підтверджені факти та історичні події вашої місцевості, що засвідують наше давнє існування. Поширюйте інформацію про громадських і культурних діячів, що своєю працею сприяли утвердженню та розвитку української держави», ‒ закликають у ОВА.

Додатково. Редакція «Вголос.Zt» рекомендує Youtube-канал українських письменників Братів Капранових «Імені Т. Г. Шевченка». На ньому ви знайдете чимало цікавих правдивих фактів про нашу історію. Можливо, там ви також знайдете ідеї для роликів до згаданого вище проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *