Відомий хореограф Амадор Лопес просить про допомогу

Співак та хореограф Амадор Лопес звернувся за допомогою до усіх охочих у своєму Instagram. Він просить долучитися до проекту, яким він займається з кінця лютого. Разом із засновницею однієї з івент-агенцій Анною Яковлевою вони провели вже більше 55 заходів для діток переселенців та тих, хто постраждав від повномасштабної війни росії з Україною.

У проекті «Дитинство зараз» беруть участь багато українських зірок. Це співак ALEKSEEV, співачка Ганна Добриднєва, співак Василь Демчук, гурт DSIDE BAND та інші. Завдяки проекту понад 5 тисяч дітей у більше, ніж половині нашої країни отримали море усмішок у час війни.

«Однак зібрані раніше кошти, на жаль, підійшли до кінця, тому Амадор звернувся до усіх небайдужих за допомогою для проекту. Допомога може будь-якою: це і гроші, і продукція для дітей, і транспорт чи пальне, і, звичайно ж, розповсюдження інформації», ‒ просять організатори.

За усіма подробицями та ходом зборів можна слідкувати на сторінці Амадора Лопеса у Instagram https://www.instagram.com/amadorlopez_rumberos/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *