Відомий хореограф Амадор Лопес просить про допомогу

Відомий хореограф Амадор Лопес просить про допомогу

Проводять безкоштовні заходи для дітей переселенців.

Співак та хореограф Амадор Лопес звернувся за допомогою до усіх охочих у своєму Instagram. Він просить долучитися до проекту, яким він займається з кінця лютого. Разом із засновницею однієї з івент-агенцій Анною Яковлевою вони провели вже більше 55 заходів для діток переселенців та тих, хто постраждав від повномасштабної війни росії з Україною.

У проекті «Дитинство зараз» беруть участь багато українських зірок. Це співак ALEKSEEV, співачка Ганна Добриднєва, співак Василь Демчук, гурт DSIDE BAND та інші. Завдяки проекту понад 5 тисяч дітей у більше, ніж половині нашої країни отримали море усмішок у час війни.

«Однак зібрані раніше кошти, на жаль, підійшли до кінця, тому Амадор звернувся до усіх небайдужих за допомогою для проекту. Допомога може будь-якою: це і гроші, і продукція для дітей, і транспорт чи пальне, і, звичайно ж, розповсюдження інформації», ‒ просять організатори.

За усіма подробицями та ходом зборів можна слідкувати на сторінці Амадора Лопеса у Instagram https://www.instagram.com/amadorlopez_rumberos/

Leave a Comment