В Овруцькому районі у 36 бюджетних установ казначейство заблокувало рахунки

В Овруцькому районі у 36 бюджетних установ казначейство заблокувало рахунки

Причина у несплаті до Пенсійного фонду страхових внесків.

В Овруцькому районі лікувальні заклади та соціальні установи залишилися без фінансування через блокування казначейством рахунків бюджетних установ. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

«В Овруцькому районі на виконання рішення суду районне відділення казначейства заблокувало рахунки 36 бюджетних установ через несплату до Пенсійного фонду страхових внесків, що нараховуються на заробітну плату громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС», – йдеться у повідомленні.

Через несвоєчасне та неповне надходження «чорнобильських» коштів з Державного  бюджету установи заборгували майже 2,2 млн. грн. внесків та фінансових санкцій до Пенсійного фонду, який вирішив стягнути зазначену суму через суд.

«Унаслідок цього без коштів залишились Овруцька центральна районна лікарня, Словечанська районна лікарня, 30 сільських рад, відділ культури, Овруцький територіальний центр соціального обслуговування та управління водного господарства», – поінформували у прес-службі.

Вихід із ситуації, що склалася, шукали під час робочої наради за участю представників обласної та районної влади, виконавчої служби, управлінь Пенсійного фонду та Державної казначейської служби.

Голова обласної ради Анжеліка Лабунська запропонувала подати до суду заяву про відстрочення виконання судового рішення на 2020 рік та доручила підготувати на сесію обласної ради звернення депутатів до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про повне списання зазначеної суми боргу.

Нагадаємо, у Житомирі обговорили проблеми чорнобильців.

Leave a Comment