В тендері управління культури міськради двічі брала участь столична підприємиця

В тендері управління культури міськради двічі брала участь столична підприємиця

Як ФОП і як засновник підприємства.

Управління культури Житомирської міської ради провело торги щодо закупівлі 1 тис. 280 подарунків та нагород. Примітно, що участь у тендері двічі брала одна й та сама особа. Одного разу я к ФОП, іншого — як засновник підприємства.

Участь у тендері взяли 4 конкурсанти. З них троє — фізичні особи-підприємці, одне — приватне підприємство. Двоє з чотирьох учасників торгів зареєстровані в обласному центрі. А ось ФОП Світлана Сабадаж та ПП «Тета-Престиж» — у столиці.

Фізичну особу Світлану Сабадаж та «Тета-Престиж», як з’ясувалося, поєднує не лише реєстрація у одному й тому ж місті. Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, засновником та керівником згаданого підприємства є та ж Світлана Сабадаж. Більше того, співпадають не тільки прізвище, ім’я та по-батькові, а й місце реєстрації ПП та ФОП та контакти.

Згідно із чинним законодавством, ані ФОП Сабадаж, ані ПП «Тета-Престиж» до конкурсу не мали допустити взагалі. Однак відомостей про недопущення цих двох учасників до конкурсу на «ProZorro» немає.

Переможцем тендеру оголосили житомирського підприємця Андрія Крушевського. Крім нього, у конкурсі брала участь сестра директора «Централізованої бібліотечної системи» Житомирської міської ради Жанна Харчук. Втім, її пропозиція виявилася менш прийнятною для комісії.

Нагадаємо, що у тендері по капремонту вулиці Покровської брали участь фірми одного і того ж власника. Тендер по ремонту вулиці оголошували тричі.

Leave a Comment