В «Укренерго» повідомили про ймовірні відключення через дефіцит потужності

«Укренерго» попередило про ймовірні аварійні відключення світла по всій Україні. Про це повідомили на сторінці компанії у Facebook.

«Станом на 10:00 28 листопада внаслідок стрімкого зростання дефіциту потужності застосовуються аварійні відключення по всій території України. Причиною збільшення дефіциту потужності стали аварійні відключення блоків на кількох електростанціях. Водночас споживання продовжує зростати через погіршення погодних умов. Наразі дефіцит потужності складає 27%», ‒ йдеться у повідомленні.

У компанії заявляють, що аварійні відключення дозволяють збалансувати енергосистему та запобігати аварійним ситуаціям у мережах.

«Причини дефіциту – це наслідок вже 7 хвиль ракетних ударів росіян по енергетичній інфраструктурі. Масштаби та складність пошкоджень дуже великі. Ремонти тривають цілодобово», ‒ додають в «Укренерго».

Нагадаємо, що у мережі ширилися неправдиві чутки про часткове чи повне відключення областей від електроенергії. У жовтні «Укренерго» просило жителів Житомирщини терміново зменшити споживання електрики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *