В управлінні капітального будівництва розповіли про долю станції водних видів спорту у Житомирі

В управлінні капітального будівництва розповіли про долю станції водних видів спорту у Житомирі

Гроші заплатили до того, як визнали договір нечинним.

Житомирська міська рада витратила на станцію водних видів спорту 850 тис. 900 грн. Всі гроші пішли на проектно-кошторисну документацію. Про це у відповіді на інформаційний запит «Вголос.Zt» розповів начальник управління капітального будівництва Віктор Заблоцький.

«Загальна вартість будівництва об’єкту, згідно із проектно-кошторисною документацією, складає 5 млн 387 тис. 900 грн. За результатами проведеного тендеру підрядником було визначено київське ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест», – йдеться у документі.

При виконанні робіт було зрізане 361 дерево. Всі видалені насадження перебувають на комунальному підприємстві «Зеленбуд».

Окрім цього, в управлінні капітального будівництва повідомили, що роботи по спорудженню станції припинили через намір визнати договір із підрядником недійсним. У зв’язку із цим також не передбачали кошти на продовження робіт.

Нагадаємо, що станцію водних видів спорту почали будувати у грудні минулого року. Вже у лютому 2017 року міська рада висловила підряднику свої претензії. Про розірвання договору із «Укрспецмонтаж Інвест» щодо будівництва станції водних видів спорту у міськраді повідомили у травні поточного року.

Leave a Comment