В управлінні культури Житомирської міськради оголосили тендер на проведення Масляної

Управління культури Житомирської міської ради оголосило тендер на проведення свята Масляної у Житомирі. Відповідну інформацію оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro». На організацію заходів планують витратити 70 тис. грн.

Тендер оголосили 29 січня. Заявки прийматимуть до 6 лютого. Саме свято планують провести 18 лютого у житомирському гідропарку.

Згідно із задумом організаторів, підрядник має забезпечити фотозони у стилі «етно», козацькі забави, ярмарку майстрів, фаєр-шоу та виступи 4 танцювальних та вокальних колективів. Планують провести також дискотеку під відкритим небом.

Довідково: Маслянає одним з найстаріших свят слов’ян. Один з давньоруських звичаїв полягав у тому, що перший спечений млинець був за упокій усіх померлих родичів. Його традиційно віддавали убогим або залишали на підвіконні.

Нагадаємо, що цього року Житомирська міська рада витратить 300 тис. грн на проведення фестивалю «Пісенний Спас». За оренду та монтаж сцени управління культури заплатить фірмі радника Сухомлина 189 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *