В утепленому житомирському дитсадку відбудеться дискусія про енергоефективність

В утепленому житомирському дитсадку відбудеться дискусія про енергоефективність

Бажаючих запросили до участі.

Житомирян запрошують взяти участь у дискусії на тему: Енергоефективність: сучасний тренд чи необхідність?», що пройде 17 листопада. Організатор зустрічі – представництво Європейського Союзу в Україні. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Енергозбереження – це стратегічні інвестиції чи мрія наївної людини? Чи збереже місто лідерство у впровадженні програм енергоефективності та енергозбереження? Як бути енергоефективними сім’ям з малим бюджетом? Чи можна збільшити енергоефективність у житлових будинках Житомира? Ці та інші питання обговорюватимуть гості дискусійного клубу», – йдеться у повідомленні.

Дискусійний клуб проводиться у рамках інформаційного проекту  «ЄС: вибір молодого покоління України», який   спрямований на поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України. Цього року особлива увага буде приділена темам енергоефективності та енергозбереженню.

Зустріч відбудеться 17 листопада з 15:00 до 17:00 год. за адресою: вул. Київська, 45 (Дитячий садок № 63 – перший демонстраційний дитячий садок, утеплений за європейськими стандартами).

Для участі у дискусійному клубі, зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням: https://goo.gl/forms/1HEq8cbmvYf8fFPI2

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: (044) 425-77-09 або пишіть на e-mail: [email protected].

Нагадаємо, 15 житомирських дитсадків утеплили за кредитні кошти НЕФКО. З хати по нитці: вікна, які демонтували у житомирських дитсадках, віддадуть поліції.

Leave a Comment