Верховна Рада ліквідувала 19 районів Житомирської області

Верховна Рада України ліквідувала 19 районів Житомирської області. Відповідну постанову парламенту оприлюднили на офіційному сайті.

Згідно із постановою Верховної Ради України, прийнятою 17 липня, відтепер у Житомирській області всього 4 райони. Це Бердичівський, Житомирський, Коростенський, Новоград-Волинський райони. За таке рішення проголосували 238 народних депутатів.

«Межі районів встановлюються по зовнішній межі територій сільських, селищних, міських територіальних громад, які входять до складу відповідного району. Постановою ліквідовано всі райони в областях згідно з чинним адміністративно-територіальним поділом та встановлено, що вибори депутатів районних рад у ліквідованих районах не проводяться», ‒ йдеться у документі.

Разом із тим, постановою визначено, що на тимчасово окупованих територіях дія документу набере чинності після повернення їх в юрисдикцію України.

Нагадаємо, що Кабмін анонсував зменшення кількості районів на Житомирщині з 23 до 4. Про намір скоротити райони почали говорити ще у грудні 2019-го року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *