Відбулися обласні змагання з авіамодельного спорту

Відбулися обласні змагання з авіамодельного спорту

Участь в змаганнях взяли шість команд.

У Новоград-Волинському 3-4 липня відбулися обласні змагання з авіамодельного спорту в класі радіокерованих моделей. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Вперше в місті Новограді-Волинському 3-4 липня проведено обласний конкурс-змагання з авіамодельного спорту в класі радіокерованих моделей. Поблизу аеродрому села Броники на це дійство зібралось 6 команд з Житомирської області, крім того, завітали ветерани та любителі авіамоделізму», – йдеться у повідомленні.

У ході змагань провели технічний огляд 30 моделей, теоретичний залік у всіх класах. Захоплюючими  стали  залікові польоти у класах гоночної та пілотажної  моделей літака, повітряного бою. Тут кожен учасник зміг показати свої знання та вміння керувати власноруч змайстрованим літаком.

Нагадаємо, що у Житомирському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді з 90-х років минулого століття працює гурток «Історико-технічного стендового моделювання». Учні цього гуртка збирають точні копії зменшених моделей літаків, машин, тракторів, танків, тощо зі спеціальних деталей. Гурток «Судномоделювання» Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді працює вже 33 роки. Тут навчаються діти з дев’ятирічного віку. Учні опановують знання, уміння і навички роботи з кресленнями, інструментом та обладнанням.

Leave a Comment