Відставку секретаря Житомирської міської ради можуть ініціювати на найближчій сесії

Відставку секретаря Житомирської міської ради можуть ініціювати на найближчій сесії

У Блоці Петра Порошенка хочуть звільнення Наталії Чиж.

Уже на найближчій сесії Житомирської міської ради депутати можуть підняти питання звільнення Наталії Чиж із посади секретаря. Таку інформацію оприлюднив на своїй сторінці у Facebook екс-радник міського голови, керівник фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» міської ради Юрій Мойсеєв. За інформацією з власних джерел «Вголос.Zt», сесія має відбутися 30 березня.    

Напередодні секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж у інтерв’ю журналістам заявила, що під тиском свою посаду залишати не буде. Тим часом керівник фракції БПП у Житомирській міській раді Юрій Мойсеєв переконаний, що на Чиж не тиснуть.

«Дивно чути від секретаря Житомирської міської ради пані Чиж, що на неї чиниться тиск міською владою та особисто Житомирським міським головою, який вимагає її звільнення, що це політична розправа з представниками партії «Самопоміч»! А особливо це дивно чути після корупційних скандалів з «Домом Української культури», де винним виявився начальник управління культури, а секретар ради, яка безпосередньо керувала цим процесом, залишилась «чистенькою», після корупційного скандалу з КП «Парк», де винним виявився директор підприємства, а секретар ради, знову «чистенька», після чергового скандалу з тим же КП «Парк», де взяли на хабарі заступника директора підприємства, людину, яку секретар ради пані Чиж безпосередньо призначала на цю посаду, і знову дивним чином секретар ради «чистенька», – пише керівник пропрезидентської фракції.

І додає, що свої претензії до Наталії Чиж можуть озвучити вже на найближчій сесії.

Сама секретар міської ради на заяву свого колеги відповідати журналістам «Вголос.Zt» не захотіла. Порадила шукати відповіді на своїй сторінці у тій же соцмережі.

«Вимога моєї відставки – це частина політичної розправи над «Самопоміччю». Я знаю, що обшуки та тиск на мене є частиною загальнодержавного плану дискредитації політичної сили, яку я представляю. Моя розмова із міським головою Житомира лише підтвердила переконання, що вимоги моєї відставки є частиною переслідування політичних опонентів провладними силами. У понеділок ввечері, 21 березня, міський голова, сказав мені, що поки я не складу повноважень секретаря Житомирської міської ради, те, що відбувається проти мене, не закінчиться. Та запропонував написати відповідну заяву про складання повноважень. У міську раду я потрапила завдяки людям – мешканцям Житомира, які довірили мені представляти та відстоювати їх інтереси. І що б не забажалося провладними політикам – я продовжуватиму працювати разом з людьми і заяву про відставку під тиском не напишу», – написала чиновниця на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що 13 березня співробітники СБУ та прокуратури проводили обшук у кабінеті Наталії Чиж через упійманого на хабарі заступника директора КП «Парк». Міський голова Сергій Сухомлин заявив, що не відсторонятиме секретаря міської ради з посади у зв’язку із цими подіями.

Leave a Comment