Військовий з Житомирської області використав фальшивий диплом, щоб отримав офіцерське звання

Військовий з Житомирської області використав фальшивий диплом, щоб отримав офіцерське звання

«Псевдо-офіцера» за підроблений документ судитимуть.

Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону Центрального регіону України скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом використання військовослужбовцем завідомо підробленого диплому про навчання у вищому навчальному закладі. Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

«Військовослужбовець однієї із військових частин, що дислокується на Житомирщині, з метою отримання первинного військового звання молодшого офіцерського складу – «молодший лейтенант», надав до військової частини, де він проходить дійсну військову службу, завідомо підроблений диплом про наявність у нього вищої освіти (диплом вищого навчального закладу є необхідною умовою для отримання офіцерського звання). В подальшому наказом Міністра оборони України останньому присвоєно військове звання «молодший лейтенант». У ході проведення досудового розслідування встановлено, що вказаний військовослужбовець в у вищому навчальному закладі не навчався та диплом в дійсності не отримував», – йдеться у повідомленні.

Під час слідства «псевдо офіцер» свою вину визнав у повному обсязі та щиро покаявся. Надалі останнього чекає суд та позбавлення незаконно отриманого офіцерського звання.

До, слова, ч. 4 ст. 358 КК України, «використання завідомо підробленого документа, карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років».

Нагадаємо, військова прокуратура розслідує фінансові махінації на Житомирському бронетанковому заводі.  На Житомирщині  командири військової частини підробляли документи і перепродавали бензин фермерам.

Leave a Comment