Власників маршруток, які не перевозять пільговиків безкоштовно, обіцяють штрафувати

Власників маршруток, які не перевозять пільговиків безкоштовно, обіцяють штрафувати

 Співробітники управління транспорту вже проводять рейд на маршрутах.

Як вже повідомляв «Вголос.zt», 12 жовтня перевізники самостійно обмежили безкоштовний проїзд пільговиків у Житомирі. У міській раді кажуть, що це рішення є неправомірним, – інформує прес-служба мерії.

«Це рішення є неправомірним. Співробітники управління транспорту вже проводять рейд транспортних засобів міста та інформують водіїв та людей про те, що перевізники не можуть на власний розсуд обмежувати проїзд пільговиків. Правопорушникам будуть впроваджені санкції, адже проїзд в маршрутках підняли, а перевізники зобов’язались перевозити всіх пільговиків без компенсації з бюджету», – прокоментував заступник міського голови Дмитро Ткачук.

До слова, 11 жовтня лише 11 з 20 членів виконкому підтримали рішення щодо обмеження проїзду пільгових у години пік. Дане рішення не було прийняте. Але 12 жовтня перевізники в односторонньому порядку відмовилися перевозити пенсіонерів безоплатно.

Нагадаємо, 2 червня набуло чинності рішення виконавчого комітету від 16.05.2017 № 456 «про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті громадського користування». Вартість разового квитка в міських маршрутних «таксі» становила 5 грн. А ряд пільгових категорій громадян, зокрема, й пенсіонери – отримали право їздити безкоштовно.