Виконком Житомирської міськради створив мобільні групи для перевірки дотримання карантину

Виконком Житомирської міськради створив мобільні групи для перевірки дотримання карантину

Вони працюватимуть з 18 березня.

Виконавчий комітет Житомирської міської ради створив мобільні групи для контролю за дотриманням вимог карантину суб’єктами господарювання у місті. Таке рішення прийняли під час засідання виконавчого комітету.

«Загалом буде створено 9 мобільних груп. 4 з них працюватимуть на території Богунського району, решта 5 — у Корольовському районі», ‒ повідомив начальник управління цивільного захисту Житомирської міської ради Микола Дідківський.

За його словами, свою роботу групи розпочинають з 18 березня. До їх складу входитимуть окрім посадовців міської та Корольовської і Богунської районних рад також представники поліції та Держпродспоживслужби.

Створені групи фіксуватимуть порушення вимог карантину, затверджених постановою Кабміну та рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради. Зібрані фото- та відеодокази щодня будуть передавати правоохоронним органам для оперативного реагування ними на такі порушення.

Нагадаємо, що виконком Житомирської міської раду заборонив роботу ринків та ресторанів у зв’язку із коронавірусом. З 18 березня у Житомирській області припинили приміське та міжміське сполучення.

Leave a Comment