Внутрішньо переміщених осіб збираються виселити з готелю «Житомир»

Внутрішньо переміщених осіб збираються виселити з готелю «Житомир»

Міськвиконком розгляне відповідний проект рішення.

Внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у готелі «Житомир», виселять. Тих, хто не знайшов житла самостійно, тимчасово поселять у гуртожитки професійно-технічних закладів освіти. Про це йдеться у проекті рішення міськвиконкому.

«Комунальному підприємству „Агентство з управління майном” Житомирської міської ради забезпечити інформування внутрішньо переміщених осіб з районів проведення антитерористичної операції, які проживають в готелі „Житомир”, про припинення терміну проживання у зв’язку з проведенням реконструкції готелю та складним фінансово- господарським станом підприємства», – зазначено у документі.

У проекті також ідеться про те, щоб провести звірку сплачених внутрішньо переміщеними особами коштів за житлово-комунальні послуги в період проживання, вжити заходи по ліквідації заборгованості за надані послуги за результатами звірки. Департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради проаналізувати перелік осіб, що проживають в готелі „Житомир” та належать до пільгових категорій громадян, з метою надання їм соціальних допомог відповідно до нормативних документів міської ради.

«Робочій групі,  утвореній розпорядженням міського голови від 21.04.2016 року № 319 „Про утворення та затвердження складу робочої групи з вивчення  питання   перебування внутрішньо  переміщених  осіб  з  районів проведення антитерористичної операції в готелі „Житомир” комунального підприємства  „Агентство  з  управління майном”  Житомирської міської ради,  з  вивчення питання   перебування   внутрішньо переміщених осіб  з районів проведення антитерористичної  операції  в готелі „Житомир” КП „Агентство з управління майном” Житомирської міської ради здійснити вивільнення приміщень готелю „Житомир” з переселенням внутрішньо переміщених осіб, що не здійснили самостійний підбір житла, до гуртожитків закладів професійно-технічної освіти міста Житомира в термін до 15.08.2016 року», – йдеться у проекті рішення.

Нагадаємо, питання виселення внутрішньо переміщених осіб з готелю «Житомир» піднімалося і раніше. У міській раді створили спеціальну комісію, яка мала визначити доцільність утримання переміщених із зони АТО осіб.

Leave a Comment