Водій маршрутки №11 перевозив пасажирів з відчиненими дверима, – житомирянин

У Житомирі водій маршрутного «таксі» №11 ввечері 30 березня перевозив пасажирів із відчиненими дверима, які зламалися. Про це розповів житомирянин Роман Павловский у електронній петиції, яку оприлюднили 1 квітня. Чоловік вимагає у міської ради розібратися, чому водій порушував правила дорожнього руху та техніку безпеки перевезення пасажирів.

«Маршрутне «таксі» №11 з номером АМ6762ВВ – 30 березня 2019: 1. Їхав з зупинки “Паперової фабрики” у 20:40 до самого центру міста (вул. Київська 1) і весь час розмовляв по телефону до 21:05. 2. Зламався механізм закриття задніх дверей на зупинці “вул. Хлібна” і водій до вул. Київської 1 їхав з відчиненими задніми дверями та зупинявся на зупинках, на яких відбирав та висаджував пасажирів. Водій поїхав далі, напевно по маршруту з відчиненими задніми дверима. При цьому говорив пасажирам бути обережним на задніх дверях, щоб не випасти. Чому водій не зупинився і не висадив всіх пасажирів одразу на зупинці вул. Хлібна, де пасажири повідомили водію про те, що задні двері не зачиняються? Для водія була ціль заробити більше грошей, чим життя та безпека пасажирів?», – написав автор звернення.

Чоловік просить міську раду надати відповідь у найкоротший термін, чому водій порушував правила дорожнього руху та техніку безпеки перевезення пасажирів.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, що студенти просять знижки на проїзд у житомирских маршрутках. Перевізник відмовився обслуговувати маршрут №14 у Житомирі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *