Водія звинувачують у смерті студентки: житомирський перевізник провів службове розслідування

Водія звинувачують у смерті студентки: житомирський перевізник провів службове розслідування

Інша точка зору.

В адміністрації підприємства «РІМ-Богдан» заявили про те, що деякі ЗМІ поширили неперевірену та односторонню інформацію з приводу смерті студентки Ірини Дворецької, тіло якої знайшли у лісі в Олевському районі. На підприємстві кажуть, що провели службове розслідування з цього приводу. Про це йде мова у листі, який надійшов на адресу редакції «Вголос.zt».

«8 січня водій Желінський О.В., керуючи автобусом YUTONG, виконував рейс за маршрутом «Житомир АС 1 – Копище через Коростень АС». Близько 3:55, на виїзді із села Рудня-Хочинська до автобуса зайшла дівчина віком приблизно 20 років (пізніше водій за описом опізнав Ірину Дворецьку), яку проводжав невідомий чоловік (вони разом стояли біля дороги, а після прибуття автобуса дівчина перейшла через дорогу до автобуса, а чоловік залишився стояти).  За словами водія і контролера, вона виглядала так, наче була напідпитку, але вони утримуються від того, щоб стверджувати про те, що вона дійсно перебувала в стані алкогольного сп’яніння, оскільки не є медичними спеціалістами. Після відправлення від зупинки контролер запитала «Куди Вам їхати?». Відповідь дівчини: «До Олевська». Контролер сказала: «Двадцять чотири гривні». Дівчина відповіла «Я зараз оплачу». Коли автобус від’їхав від зупинки близько 500 м, водій запитав: «Що з проїздом?».  Дівчина стала шукати в себе у речах гроші, потім телефонувала декілька разів комусь, але їй не відповідали.

За цей час автобус доїхав до наступної зупинки «с. Перга», де зупинився. На зупинці в цей час знаходився легковий автомобіль ВАЗ, в якому були люди. Після того як автобус зупинився, один пасажир зайшов до автобуса, а другий попросив відкрити багажник, щоб покласти туди сумку. Водій вийшов відкрити багажник, а коли повернувся, то дівчини вже в автобусі не було. Дівчина після зупинки автобуса вийшла з автобуса самостійно. Контролеру дівчина нічого не говорила. Після цього автобус поїхав далі за маршрутом. На час відправлення автобуса від зупинки легковий автомобіль залишався стояти на зупинці.

Відстань між зупинками «Рудня-Хочинська»  і «Перга» складає близько 4,3 км,  а відстань від зупинки «Перга» до села Перга складає 1 км.

В салоні автобуса на час описаних подій знаходилися 9 пасажирів, а взагалі з початку руху автобуса до зупинки «Перга» було 20 пасажирів, частина з яких виходили на маршруті, в основному молодь. Жодних пропозицій щодо розрахунку за проїзд, надання в заставу телефону з боку дівчини не було», – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що 23 січня на сесії Олевської районної ради виступив місцевий депутат Володимир Рабош із депутатським запитом з приводу загибелі 20-річної Ірини Дворецької, відеозапис виступу доступний на сторінці групи «Інформаційний портал міста Олевськ» у мережі Facebook. У своєму виступі він зазначив зокрема, що 8 січня 2019 року приблизно о 4 годині Ірина Дворецька зайшла до автобуса перевізника «РІМ-Богдан», щоб доїхати до міста Олевськ.  У неї не виявилося грошей на проїзд, вона пропонувала під заставу мобільний телефон, але водій і контролер висадили її посеред лісу біля зупинки села Перга. Того ж дня староста села Хочин звернувся до поліції про зникнення дівчини, а 10 січня її батько знайшов тіло дівчини в лісі. Також він звинуватив поліцейських у бездіяльності, оскільки за два тижні не були опитані свідки і родичі загиблої.

Нагадаємо, поліція перевірила відомості, які оприлюднили у соціальних мережах про смерть студентки. Кримінальне провадження розпочато за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Нині у його рамках призначено судово-медичну експертизу, висновки якої ще не надійшли. Зокрема, було встановлено, що інформацію про можливий конфлікт між нею та водієм не підтверджує жоден із пасажирів того рейсу. За їх словами, дівчина вийшла з салону у момент, коли водій допомагав іншим пасажирам розміщати сумки у багажному відділені автобуса

Leave a Comment