Жителі Коростеня вимагають скасувати підвищення тарифів на тепло

Жителі Коростеня вимагають скасувати підвищення тарифів на тепло

Міська рада проти.

Жителі Коростеня вимагають від міської ради скасувати рішення про підвищення тарифів на тепло. Про це повідомляє сайт міської ради.

Коростенці вийшли на вулиці міста 11 та 22 січня, вимагаючи перегляду тарифів на тепло та скасування прийнятого виконкомом рішення про підвищення. Під тиском містян депутати Коростенської міської ради зібралися на позачергову сесію 25 січня. На порядку денному єдине питання: скасування рішення виконкому про підвищення тарифів.

«Скасувати рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 07.11.2018р. №494 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення», – йдеться у проекті рішення з цього питання.

Тим часом, у пояснювальній записці до рішення начальник юридичного відділу міськради Тетяна Камінська зазначає, що підстав для скасування рішення немає. Проти такого рішення також міський голова Коростеня Володимир Москаленко та його заступники. На їхню думку, скасування рішення про підвищення тарифів заблокує роботу КП «Теплозабезпечення» і поставить під загрозу опалювальний сезон.

Нагадаємо, що КП «Житомиртеплокомуненерго» збільшило тарифи на опалення на 18%. Бердичівському водоканалу відшкодують з бюджету різницю в тарифах.

Leave a Comment