Водію, який у п’яному вигляді намагався відкупитися від поліції, світить 4 роки тюрми

Водію, який у п’яному вигляді намагався відкупитися від поліції, світить 4 роки тюрми

Справу розглядатиме суд.

Бердичівському підприємцю за спробу «відкупитися» від патрульної поліції за водіння у нетверезому стані «світить» до 4-х років позбавлення волі. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Йдеться про те, що у вересні 2018 року працівниками Бердичівського відділуполіції під час патрулювання вулиць міста, за порушення правил дорожнього руху був зупинений автомобіль. Водій, який вийшов з авто, за зовнішніми ознаками, перебував у нетверезому стані, про що він й сам не заперечував. Натомість, аби патрульні інспектори не складали адмінпротокол за вчинене ним порушення, спробував «владнати питання», запропонувавши та надавши працівникам поліції неправомірну вигоду у розмірі 2000 грн. Правоохоронці задокументували протиправні дії підприємця та склали адмінпротоколм за порушення правил дорожньогоруху», – йдеться у повідомленні.

Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.1 ст.369 КК України скеровано до Бердичівського міськрайонного суду для розгляду по суті. За фактом надання неправомірної вигоди працівникам поліції було розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.369 КК України, процесуальне керівництво у якому здійснювала місцева прокуратура. Тепер 58-річному підприємцю за спробу «відкупитися» від патрульної поліції за водіння у нетверезому стані «світить» до 4-х років позбавлення волі.

Нагадаємо, у Житомирі пяний водій, намагаючись втекти, збив поліцейського. В Андрушівці п’яний водій «Москвича» намагався дати патрульним хабар у 1000 грн.

Leave a Comment