Водолази, барсит, артисти. У центрі зайнятості розповіли, де є вільні вакансії для жителів області

Водолази, барсит, артисти. У центрі зайнятості розповіли, де є вільні вакансії для жителів області

На ринку праці Житомирщини близько 2100 вакансій.

У підрозділах служби зайнятості в Житомирській області зареєстровано 2070 вакансій для майже 21400 безробітних. Запити роботодавців – найрізноманітніші: від вантажників до дизайнерів меблів чи логістів, від водолаза, манікюрників і барист – до артистів. Про це повідомили у пресслужбі центру.

“У професійному розрізі найбільш затребувані водії (108 вакансій із зарплатою до 10,5 тис. грн), швачки (81 вакансія із зарплатою до 10 тис. грн), машиністи різних машин та установок (близько 70 вакансій із зарплатою до 14 тис. грн) та інженери (близько 50 вакансій із зарплатою до 16 тис. грн )”, – йдеться у повідомленні.

Регіональна філія АТ «Укрзалізниці» має понад 100 вільних робочих місць для токарів, складачів поїздів, електромонтерів, слюсарів-ремонтників, операторів дефектоскопного візка, регулювальниках швидкості руху вагонів та чергових по станції із максимальною зарплатою від 8724 грн.

Потребують кадрового поповнення 18 лікарень та медзаклади області (загалом 74 вакансії). Окрім лікарів, фармацевтів і молодшого персоналу, потрібні також кухарі, електромонтери та бухгалтери.

Близько 70 вакансій подали лісгоспи області: нестача лісорубів, стропальників, водіїв навантажувача, трактористів, майстрів лісу й інженерів,  укладальників пиломатеріалів, деталей та виробів з деревини.

Збільшують штат працівників лідери промисловості – «Кромберг енд Шуберт» (додатково потрібні понад 100 комплектувальників проводів), “Церсаніт Інвест” (понад 30 вакансій для ливарників, сортувальників та операторів виробничої дільниці), «Житомирські ласощі» (понад 20 вакансій для оформлювачів готової продукції) і «Житомирський м’ясокомбінат» (близько 20 вакансій для оброблювачів ковбасних виробів, водіїв, електромеханіка й завідувача господарства).

Великі промислові підприємства, як-то Житомирський завод огороджувальних конструкцій, Бердичівський машинобудівний завод “Прогрес”,  Коростенський та Овруцький щебзаводи, Малинський каменедробильний завод, Коростенські заводи – МДФ  та «Хіммаш» також добирають кваліфіковані кадри: токарів, слюсарів-ремонтників, електромонтерів, електрогазозварників, слюсарів зі складання металевих конструкцій.

Наймають кадри і підрозділи Житомирської дирекції АТ «Укрпошта» – наявні понад 60 вакансій для начальників відділень, листонош та операторів поштового зв’язку.

Військові частини заявили про потребу у понад 40 працівниках. Серед них – командири взводу, стрільці, бухгалтери, водії та вантажники.

Розпочинають набір персоналу також школи, дошкільні заклади на виховні комплекси області: на разі заявлено понад 40 пропозицій роботи для освітян.

Нагадаємо, торік лише 24% демобілізованих бійців АТО знайшли роботу. Роботодавці області шукають командирів взводів, поштарів та психологів.

Leave a Comment