Волонтер Корпусу Миру безкоштовно вчитиме житомирян англійській мові

Усі бажаючі житомиряни зможуть “підтягнути” свої знання англійської мови завдяки безкоштовній програмі “Клуб розвитку бізнесу для молоді”. Заняття буде проводити волонтер Корпусу Миру США в Україні Ана Тереса Феррер, яка перебуватиме у Житомирі близько року. Про це “Вголос.zt” розповіла начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

Заняття проходитимуть щоп’ятниці з 09:20 до 11:00 у приміщенні міської ради або в обласній бібліотеці. Ймовірно, що учасники будуть проходити тестування на визначення рівня англійської мови. Відповідно будуть розподілені на різні групи. Це досить гарна можливість для усіх житомирян отримати нові знання та поспілкуватися з носієм мови”, – сказала вона.

Програма тренінгів: етика бізнесу, ділові комунікації, пошук інвестицій тощо. Тренінги проводить Ана Тереса Феррер – волонтер Корпусу Миру США в Україні, що працює спільно з ГО “Житомирська асоціація науковців та бізнес-консультантів” за програмою “Розвиток громад”.

Довідково: Корпус Миру є американською урядовою організацією, яка сприяє зміцненню миру і дружби між людьми різних національностей і культур. Корпусу Миру – 50 років. Початок діяльності цієї організації датується 1961 роком. Добровольці Корпусу Миру працюють у 77 країнах в Африці, Азії, Карибському Басейні, Центральній та Південній Америці, Європі та на Близькому Сході. У співпраці з народами інших країн добровольці працюють у галузях освіти, молодіжного та громадського розвитку, захисту довкілля та розвитку інформаційних технологій. В Україні Корпус Миру налагоджує співпрацю з навчальними закладами та організаціями, які прагнуть розширити свої знання про американську культуру, методи діяльності професійних організацій і учбових закладів США, та скористатися досвідом американських колег, що, у свою чергу, допоможе американцям більше дізнатися про Україну, її культуру і українців. Корпус Миру почав налагоджувати партнерські зв’язки з українським урядом та приватними організаціями у травні 1992 року.

Нагадаємо, що на Житомирщину прибули іноземні волонтери, які упродовж літа будуть займатися із дітьми у мовних таборах. Урочиста зустріч гостей відбулася 14 червня у Денишівській ЗОШ ім. В. Г. Бондарчука. А іспанські дівчата з організації «Alsajara» тиждень працювали з дітьми в Житомирській україно-італійській школі “Всесвіт”. На завершення свого візиту 26 липня на вулиці Михайлівській вони організували україно-іспанський флешмоб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *