ВРУ може зняти недоторканість з Розенблата вже 13 липня

Верховна Рада України може проголосувати за зняття недоторканості з нардепа від Житомира Борислава Розенблата вже 13 липня. Зокрема, народним депутатам пропонують розглянути всі подання про зняття недоторканності з шести народних депутатів. За інформацією видання «Українська правда», про це під час погоджувальної ради у понеділок повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій.
За словами Парубія, якщо Верховна Рада підтримає пропозицію про розгляд всіх подань разом, то їх розглянуть у четвер, 13 липня.
“Якщо ні – ми завтра розпочнемо розгляд подань про зняття недоторканності”, – зазначив Парубій.
Він зауважив, що до нього надійшла пропозиція розглянути всі подання, які надійшли від Генеральної прокуратури, в однин день. Спікер зауважив, що не всі подання ГПУ були розглянути у комітетах, зокрема подання про зняття недоторканності із народного депутата від “Опоблоку” Михайла Добкіна.
За інформацією видання, 21 червня генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про зняття недоторканості з 5 народних депутатів – Андрія Лозового, Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Борислава Розенблата та Максима Полякова. Згодом ГПУ внесла подання про зняття недоторканності з нардепа Михайла Добкіна.
Нагадаємо, що охоронця народного депутата Борислава Розенблата затримали на хабарі у 200 тис. доларів. Сам нардеп неодноразово заявляв про те, що звинувачення на його адресу ніщо інше, як провокація. Регламентний комітет Верховної Ради дав «добро» на арешт нардепа Розенблата.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *