ВРУ не дозволила арешт нардепа від Житомира Розенблата, але недоторканність з нього зняла

ВРУ не дозволила арешт нардепа від Житомира Розенблата, але недоторканність з нього зняла

За його затримання проголосували 183 обранців.

 Верховна Рада підтримала подання щодо зняття депутатської недоторканності з народного депутата від Житомира Борислава Розенблата, але подання про арешт відхилили. Про це повідомило Еспресо.TV.

“До Верховної Ради надійшло подання генпрокурора Юрія Луценка про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт нардепа Борислава Розенблата”, – сказав голова ВР Андрій Парубій.

За подання про зняття з Розенблата депутатської недоторканності проголосували 296 народних депутатів. За затримання нардепа – 183. Подання про арешт підтримав 181 народний депутат. За інформацією видання, спікер уточнив, що НАБУ здійснює досудове розслідування, а САП – процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 240 (порушення правил охорони надр), ч. 4 ст. 368 (одержання хабара), ч. 2 і 3 ст. 369-2 (зловживання впливом), ч. 3 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою) Кримінального кодексу України.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що Борислав Розенблат у період із 2 жовтня 2016 по 19 червня 2017 року вчинив низку кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності”, – сказав Парубій.

Нагадаємо. що регламентний комітет Верховної Ради підтримав подання Генеральної прокуратури України на зняття недоторканості з народного депутата України Борислава Розенблата. Про це повідомляє «Цензор.Нет»Капітальний ремонт музичного училища імені В. Косенка Житомирської обласної ради робитиме дочірнє підприємство родини Розенблата. Роботи обійдуться обласному бюджету у 1 млн 333 тис. 106 грн. Інформацію про це містить портал публічних закупівель «ProZorro».

Leave a Comment