Встановили причини загибелі риби на річці Уж та порахували збитки, які становлять понад 7,3 млн грн

Встановили причини загибелі риби на річці Уж та порахували збитки, які становлять понад 7,3 млн грн

Матеріали по факту загибелі риби направили правоохоронцям.

Фахівці встановили причини загибелі риби на річці Уж та порахували збитки, які становлять понад 7,3 млн грн. Про це йдеться в повідомленні Житомирського рибоохоронного патруля на сторінці у Facebook.

“Результати води показали, що в місці масової загибелі риби хімічне споживання кисню збільшено в 4,5 рази від ГДК (гранично-допустимої концентрації), біологічне споживання кисню – в 3,4 рази. Вміст аміаку становить 3,6 мг/дм3. Спеціалістами екологічної інспекції Поліського округу розраховані прямі збитки та збитки від втрати потомства. Загальна сума збитків, заподіяних рибному господарству, становить 7 млн 328 тис. 393 грн 50 коп.
Матеріали по факту загибелі риби направлені до Головного управління Національної поліції в Житомирській області для встановлення причин забруднення та притягнення винних осіб до відповідальності згідно чинного законодавства України”, – йдеться  повідомленні

Нагадаємо, 28 жовтня на річці Уж, поблизу сіл Немирівка та Вороневе Коростенського району,  виявили  53 тис. 667 екземплярів загиблої риби. Дослідження води здійснював відділ інструментально – лабораторного контролю Державної екологічної інспекції Поліського округу, дослідження загиблих водних біоресурсів – Коростенська міжрайонна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

 

Leave a Comment