На річці Уж сталася масова загибель риби

Житомирський рибоохоронний патруль 28 жовтня зафіксував явище масштабної загибелі риби у Коростенському районі. Про це повідомили на усторінці рибоохоронного патруля у Facebook. Загибель водних біоресурсів сталася на річці Уж, побизу села Немирівка.

“До Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області надійшло повідомлення про загибель риби на р.Уж… На місце події виїхала комісія в складі представників Житомирського рибоохоронного патруля, Державної екологічної інспекції Поліського округу, Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області та депутата Коростенської міської ради. Комісією проведено візуальне обстеження та складено Акт обстеження берегової лінії р.Уж за межами с. Немирівка Коростенського району Житомирської області від 28.10.2019р. №5/19.
Під час обстеження зафіксовано 53 667 екз. загиблої риби: 53 613 екз. карася, 18 екз. краснопірки, 36 екз. окуня”, – йдеться у повідомленні.

Спеціалісти відібрали проби води та зразки загиблої риби, які направили на дослідження для встановлення причини її загибелі.

Нагадаємо, замначальника облуправління Держрибагентства, який попався на хабарі, взяли під цілодобовий домашній арешт. Жах! На Житомирщині екологи знову зафіксували масову загибель риби. Збитки рахують у мільйонах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *