Втрати на понад півмільйона аудитори виявили у ліцеї в Радомишлі

Втрати на понад півмільйона аудитори виявили у ліцеї в Радомишлі

Результати ревізії.

Аудитори Житомирщини виявили втрат на суму понад 665 тис. грн у Радомишльському професійному ліцеї. Про це повідомила пресслужба управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

“Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Радомишльський професійний ліцей» за період з 01.01.2016 по 31.12.2019, та виявили порушень, що призвели до втрат, на суму понад 665 тис. грн.

Через неналежний внутрішній контроль за дотриманням порядку проведення операцій з бюджетними коштами Ліцеєм проведено передоплату (авансовий платіж) за надані послуги з постачання пари та гарячої води без відображення в обліку та в звітності дебіторської заборгованості з порушенням законодавства на суму понад 486 тис. грн.

Окрім того, навчальним закладом проведено оплату послуг з теплопостачання за завищеними тарифами на суму понад 97 тис. грн.

За рахунок бюджетних коштів безпідставно здійснено видатки на харчування учнів навчального закладу, не віднесених до пільгових категорій, що призвело до витрат коштів на суму майже 64 тис грн.

Ревізією виявлені й інші фінансові порушення, загальна сума яких становила майже 18 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

Завдяки ужитим заходам забезпечено усунення виявлених порушень на суму понад 498 тис. грн. Директору ліцею надіслано обов’язкові для виконання вимоги про усунення виявлених ревізією порушень. До об’єкта контролю застосовано заходи впливу у вигляді попередження про усунення порушень бюджетного законодавства. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, в ОДА проведуть аудит діяльності управління екології. Аудитори знайшли порушення на понад 2 млн грн у Пулинській РДА.

Leave a Comment