Житомирська міськрада затвердить результати голосування за громадський бюджет

Житомирська міськрада затвердить результати голосування за громадський бюджет

Попри низьку кількість учасників.

Житомирська міська рада планує затвердити результати голосування за проєкт громадського бюджету 2020-го року на найближчій сесії. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті мерії.

«Затвердити проєкт «Реконструкція території благоустрою бульвару Нового в місті Житомирі» як такий, що набрав найбільший відсоток голосів під час голосування за кращий загальноміський громадський проєкт Житомирської міської об’єднаної територіальної громади», йдеться у документі.

Всього у голосуванні за проєкт громадського бюджету взяли участь 920 жителів Житомирської міської ОТГ. В порівнянні з офіційною кількістю зареєстрованих жителів громади це 0,33% населення. За проєкт-переможець проголосували майже половина учасників. Тобто близько 0,16% жителів Житомирської ОТГ. Приблизно така ж кількість висловилась проти святкування Дня Житомира у 2020-му році.

Довідково. За офіційними даними, на території Житомирської об’єднаної територіальної громади проживає 275 тис. 412 осіб.

Нагадуємо, що у Житомирській міській раді визначили попереднього переможця у конкурсі проєктів громадського бюджету. Більшість житомирян, які взяли участь у голосуванні, висловилися проти святкування Дня міста у 2020-му році.

Leave a Comment