Житомирська міськрада затвердить результати голосування за громадський бюджет

Житомирська міська рада планує затвердити результати голосування за проєкт громадського бюджету 2020-го року на найближчій сесії. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті мерії.

«Затвердити проєкт «Реконструкція території благоустрою бульвару Нового в місті Житомирі» як такий, що набрав найбільший відсоток голосів під час голосування за кращий загальноміський громадський проєкт Житомирської міської об’єднаної територіальної громади», йдеться у документі.

Всього у голосуванні за проєкт громадського бюджету взяли участь 920 жителів Житомирської міської ОТГ. В порівнянні з офіційною кількістю зареєстрованих жителів громади це 0,33% населення. За проєкт-переможець проголосували майже половина учасників. Тобто близько 0,16% жителів Житомирської ОТГ. Приблизно така ж кількість висловилась проти святкування Дня Житомира у 2020-му році.

Довідково. За офіційними даними, на території Житомирської об’єднаної територіальної громади проживає 275 тис. 412 осіб.

Нагадуємо, що у Житомирській міській раді визначили попереднього переможця у конкурсі проєктів громадського бюджету. Більшість житомирян, які взяли участь у голосуванні, висловилися проти святкування Дня міста у 2020-му році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *