Ввечері біля Глибочиці «айдарівці» зупинили фури з піском (ФОТО)

Ввечері біля Глибочиці «айдарівці» зупинили фури з піском (ФОТО)

Документи були оформлені з порушеннями.

Біля села Глибочиці Житомирського району 23 січня активісти зупинили вантажівки, які перевозили пісок. Поліція виявила порушення в оформленні документів на вантаж. Про це 24 січня повідомила прес-служба патрульної поліції Житомира.

«Під час патрулювання отримали виклик о 21:50 з повідомленям про те, що активісти військового формування “Айдар” і помічник депутата зупинили два автомобіля DAF та Renault, які перевозили пісок. Прямуючи на виклик, на трасі Київ-Чоп патрульні виявили вантажний автомобіль DAF, який також перевозив пісок з порушеннями. Даний автомобіль було зупинено у селі Глибочиця. Там, де вже стояли й автомобілі, які зупинили активісти. Перевіривши документи на вантаж, було виявлено, що видобуток піску в Житомирській області тимчасово заборонено. На місце події викликали слідчо-оперативну групу Житомирського району. Автомобілі були супроводжені на штрафмайданчик  ГУНП в Житомирській області. Були виявлені порушення в оформленні документів на пісок», – повідомила прес-служба патрульної поліції.

Нагадаємо, чиновники, депутати, екологи, «айдарівець» – хто стоїть за видобутком піску на Житомирщині.Три фури з львівським сміттям затримали у Малинському районі.Сміття везли до Києва, однак вантажівки не пропустили.

Leave a Comment