Вибір штучних ялинок

Вибір штучних ялинок

Та трохи історії.

Згідно з легендою, традиція використовувати ялинки в якості елемента святкового декору з’явилася ще за часів народження Ісуса, коли скромне колюче деревце було вкрите розсипом зірок, що впали з небес. За іншим переказом, прикрашаючи ялинку, наші предки намагалися всіляко задобрити лісових духів, що мешкають в хвойних деревах і що володіють здатністю викликати сильні морози і снігові хуртовини. В будь-якому разі, замовити штучну ялинку на свято можна на сайті інтернет магазину Zelena.ua перейшовши за посиланням https://zelena.ua/prazdnichnyj-dekor/novogodnij-dekor/iskusvennye-elki.html . Незважаючи на зміну пір року, ялина завжди залишається зеленою, тому встановлюючи її в будинку на Новий рік і Різдво, ми програмуємо його на стабільність і вічну молодість.

Трохи історії

На зміну живій зеленій красуні прийшли штучно створені аналоги для новорічних свят. Вважається, що перші такі ялинки з’явилися в штаті Пенсільванія (США) на початку XVIII століття і по конструкції нагадували конусну піраміду. Винахід штучного символу Нового року допоміг суттєво скоротити вирубку лісів, на вирощування яких йдуть десятки і сотні років.

Сьогодні литі новорічні дерева виготовляються на спеціалізованих фабриках і за зовнішнім виглядом практично не відрізняються від справжніх. Цикл виробництва займає багато часу, включаючи в себе використання дорогої якісної сировини, специфічних технологій (лиття) і, звичайно, ручну працю. Лита брендова ялинка прикрасить новорічні свята, створить затишну атмосферу в будинку і офісі, приверне удачу.

Правила вибору

Сьогодні в Україні можна купити штучну (штучну) литу новорічну ялинку (ялинку), через інтернет-магазин Zelena.ua, при цьому розмір ціни не залежить від місця проживання покупця: в Києві, Одесі чи іншому регіоні. Перед покупкою необхідно переконатися в якості реалізованого виробу, оцінивши його основні характеристики:

 1.  Безпеку і якість використаних матеріалів.
 2.  Дизайн.
 3.  Габарити.
 4.  Правильне співвідношення висоти і ширини гілок.
 5.  Конструктивні особливості, стійкість підстави.

Преваги

Штучні литі ялинки класу «люкс» мають масу переваг в порівнянні з більш бюджетними моделями:

 1.  Довгий термін експлуатації.
 2.  Натуральний зовнішній вигляд.
 3.  Відсутність неприємних запахів, шкідливих барвників і речовин.
 4. Не викликають алергії у людей і домашніх тварин.
 5.  Мають якісну хвою.
 6.  Легко трансформуються для зберігання або транспортування.
 7. Не деформуються.
 8.  Стійкі.

Leave a Comment