Вихованці дитсадочку №63 ходять по слизькій дорозі. ЖЕКи шукають крайнього

Діти, які ходять у дитячий садочок №63 міста Житомира стали заручниками бездіяльності ПП КВЖРЕП №8 та ЖБК “Полісся”. Від самої вулиці Хлібної мусять іти по слизькій стежині.

ЖЕК, який обслуговує прилеглу територію, нічого не робить. У дворі садочка ми прибираємо власними силами. Допомагають батьки. А ось дійти до воріт справді проблема”, – сказала завідуюча дитячим садочком №63 Віленіна Ганношина.

Доріжка до садочка знаходиться між територіями двох ЖЕКів. Будинок по Київській, 47 обслуговує ПП ВЖРЕП №8, будинок по Хлібній, 25 — ЖБК “Полісся”. У ВЖРЕПі №8 нам пояснили, що прилегла до садочка територія ними не обслуговується. Хоча зовсім неподалік, у дворі будинку по Київській, 47 знаходиться майданчик із сміттєвими баками цього ВЖРЕПу. Згідно із правилами благоустрою Житомира, власник цього майданчику має прибрати територію на відстані 5 метрів. Тим часом, кригу ВЖРЕП прибрав тільки з самого майданчику.

Територія по Хлібній, 25 не прибрана від льоду не тільки на визначених 5 метрах від будинку, а й у самому дворі.

Правила благоустрою ніхто не відміняв. Вони діють. За ними балансоутримувач об’єктів має не тільки прибирати від снігу та льоду прилеглі території в межах 5 метрів. Він має також забезпечити чистоту на всій території до проїжджої частини”, – пояснив начальник управління комунального господарства Житомирської міської ради Олександр Марцун.

Оскільки садочок знаходиться у дворі будинків, це мали зробити ВЖРЕП №8 та ЖБК “Полісся”.

Ми навмисне кроками порахували, на якій відстані від будинків проходить “дорога мужності” вихованців садочку №63. Подробиці — у відео.

Тим часом, поки у обох ЖЕКах не можуть розібратися хто і що має чистити від льоду — кожного ранку батьки із маленькими дітьми крокують по слизькій дорозі від Хлібної. Як каже народна мудрість: “Доки грім не гримне — мужик не перехреститься”…

Нагадаємо, Сергій Сухомлин заявив, що момент, коли потрібно було прибирати сніг, упустили. Житомиряни просять владу штрафувати комунальників за неякісне прибирання снігу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *