Виконавці арештували рахунки «Житомиртеплокомуненерго»

Виконавці арештували рахунки «Житомиртеплокомуненерго»

Міськрада звернулася до президента та прем’єра.

Державні виконавці Міністерства юстиції України арештували рахунки «Житомиртеплокомуненерго». Причина: заборгованість перед НАК «Нафтогаз України». Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Йдеться про арешт рахунків КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради старшим державним виконавцем Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України 07.08.2020 по виконавчому провадженні № 41851495 з виконання виконавчих документів на користь ПАТ «НАК  «Нафтогаз України», – зазначається у повідомленні.

У відповідь на це міська рада звернулася до Президента та Прем’єр-міністра України.

«На основі актів звіряння розрахунків з НАК «Нафтогаз України» боргів по судовому збору та по двох договорах на постачання природного газу №5121/1718-БО-10 та №5155/1718-КП-10 не існує, оскільки судовий збір сплачений в повному обсязі, а борги по вищевказаних договорах на загальну суму 25 млн грн реструктуризовано і знаходяться в процесі виплати», – апелюють у мерії.

У міській раді також стверджують, що листи з інформацією про це надсилали до Києва аж двічі. Перший раз від імені підприємства, другий — від імені міського голови. Крім того, у мерії запевняють, що комунальники не порушили договору про реструктуризацію і на даний момент сплатили 8,7 млн грн з 25 млн грн боргу.

Нагадаємо, що напередодні Асоціація міст України звернулася до Володимира Зеленського щодо ймовірного зриву опалювального сезону у Житомирі. «Житомиртеплокомуненерго» скасувало тендер на переоснащення котлів.

Leave a Comment