Виконком погодив проведення весняного та осіннього військових призовів у Житомирі

Виконком погодив проведення весняного та осіннього військових призовів у Житомирі

Призиватися будуть громадяни віком від 18 до 27 років.

У 2021 році призов на строкову військову службу планується у квітні-червні та жовтні-грудні. Відповідне рішення ухвалили члени виконавчого комітету 3 березня. Вони погодили проведення в Житомирі чергових призовів громадян на строкову військову службу у 2021 році. Про це повідомила пресслужба міської ради.

«Розгляд даного питання обумовлений наказом Президента України від 24 лютого 2021 року №71/2021. Планується, що призов громадян відбудеться у квітні-червні та жовтні-грудні цього року. Призиватися будуть громадяни віком від 18 до 27 років», – зазначив начальник відділення призову Житомирського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Кравченко.

Відповідним рішенням утворюються та затверджуються міська призовна і медична комісія. Члени виконавчого комітету підтримали рішення одноголосно.

Нагадаємо, представник військово-лікарської комісії вимагав гроші з пораненого учасника ООС. Майже 100 призовників з Житомирщини відправили на строкову військову службу.

Leave a Comment